Lato w rytmie miasta, czyli jak dopełnić stylizację do pracy dodatkami i wciąż czuć wakacyjne wibracje

24.08.2017 17:00
Jak zachować wspomnienia wakacyjnych chwil? Pozwól, by kolory morza, roślin i ciepłego piasku zapisały się w delikatnej biżuterii, która świetnie dopełnia biurowe zestawy.

biżuteria W.KRUK
Fot. materiały W.KRUK

Lato, choć kapryśnie, nadal trwa, zachęcając nas do podróżowania lub wspominania udanego urlopu. Błękit morza, złocisty piasek i uspokajająca zieleń to barwy kojarzące się z długimi godzinami relaksu. Jak zachować część wakacyjnych wspomnień, pracując w miejskiej dżungli? Świetnym sposobem jest dopełnienie biurowej stylizacji kolorową biżuterią. W czarno-białym dress codzie przyda się odrobina koloru. Klasyczne połączenia, takie jak spódnica lub spodnie i koszula warto uzupełnić delikatnymi, pastelowymi barwami. 

Komplet biżuterii

Jeśli lubisz porządek, zarówno w pracy, jak i w stylizacjach biznesowych, zdecyduj się na komplet biżuterii. Proste, minimalistyczne formy świetnie sprawdzą się w połączeniu ze spodniami, koszulą i żakietem. Skompletowana biżuteria doda ci profesjonalnego wyglądu i w subtelny sposób ożywi całą stylizację. 

biżuteria W.KRUK
Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerów

Pierścionki

Jeśli w biżuterii lubisz kontrolowany chaos i pasujące do siebie elementy przeczą twojej naturze, zdecyduj się na jeden mocny akcent. Pierścionki z kolorowymi kamieniami podkreślą opalone dłonie, wprowadzając w biznesowe stylizacje lekkie, wakacyjne nuty.

pierścionki W.KRUK
Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerów

Kolczyki

Dla fanek niewielkiej biżuterii, która w subtelny sposób rzuca się w oczy polecamy kolczyki z kolorowymi kamieniami. Przywodzące na myśl wakacyjne chwile odcienie podkreślają kolor oczu i nadają lekkości. Róż, zieleń, błękit - te pastelowe odcienie sprawią, że każda biurowa stylizacja stanie się niezwykła. 

kolczyki W.KRUK
Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerów