Freedom - Martyna Wojciechowska dla W.KRUK

28.06.2017 14:44
Od pasji wszystko się zaczyna - staje się inspiracją do stworzenia rzeczy pięknych i unikalnych. Najnowsza kolekcja ambasadorska W.KRUK została zainspirowana przez Martynę Wojciechowską - osobowość, której pasja do podróży i nieustająca chęć odkrywania świata widoczne są na każdym kroku. Zobacz, jak wyglądała praca nad tą wyjątkową kolekcją.

Materiały PartneraMateriały Partnera

Freedom od pierwszego spojrzenia zachwyca inspirującymi wzorami. Motyw jastrzębia i róża wiatrów to główne symbole w kolekcji, niezwykle bliskie Martynie. Wykonana w srebrze i złocie biżuteria, zainspirowana tymi motywami, przyciąga uwagę i niesie za sobą wyjątkowe przesłanie ambasadorki:
Dla mnie wolność to stan umysłu, możliwość wyboru i decydowania o sobie. To głębokie przekonanie, że mogę wszystko.
Poszukując symbolu wolności instynktownie zwróciłam się w stronę świata zwierząt. Bo to natura najlepiej odzwierciedla najważniejsze dla człowieka wartości. Jastrząb łączy w sobie ciekawość świata, piękno, niezależność i tę wyjątkową zdolność szybkiego podrywania się do lotu. Jego skrzydła są metaforą wolności. Można je w życiu rozwinąć, by osiągnąć niezwykłe rzeczy, można je też komuś dać, by uwierzył w swój potencjał.

Mówi Martyna Wojciechowska

Materiał Partnera

Materiały Partnera

Niezwykłe doświadczenia podróżnicze Martyny Wojciechowskiej, jej ogromne zamiłowanie do natury i świata zwierząt, znalazły odzwierciedlenie w każdym biżuteryjnym detalu.

Materiały Partnera

Kolekcja Freedom cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a Manufaktura W.KRUK nieustannie wytwarza kolejne jubilerskie precjoza z osobistym przesłaniem ambasadorki. Dodatkowego prestiżu, dodaje fakt, iż prototypy srebrnego jastrzębia, wyrzeźbione zostały ręcznie. Ich autentyczność gwarantuje specjalny certyfikat. To wzór, który można kupić wyłącznie w salonach marki W.KRUK lub na wkruk.pl.

Materiał Partnera


W.KRUK projektowanie kolekcji Freedom

W kolekcji Freedom znajdują się pierścionki, naszyjniki, kolczyki, bransolety oraz broszka z motywem jastrzębia, jego skrzydeł, piór i szponów. Dodatkowym symbolem kolekcji jest róża wiatrów, jako synonim życiowej podróży i drogowskaz do wyboru własnej strony świata. Wszystkie te elementy odnaleźć można w formie wyrazistej biżuterii oraz bardziej subtelnych dodatków. Charakterystycznymi elementami kolekcji Freedom są: pierścień i naszyjnik z jastrzębiem, zausznica i długie kolczyki w kształcie skrzydeł i piór oraz wyjątkowy łańcuszek typu body chain z różą wiatrów zawieszoną na plecach.