Lato w rytmie miasta, czyli jak dopełnić stylizację do pracy dodatkami i wciąż czuć wakacyjne wibracje

24.08.2017 17:00
Jak zachować wspomnienia wakacyjnych chwil? Pozwól, by kolory morza, roślin i ciepłego piasku zapisały się w delikatnej biżuterii, która świetnie dopełnia biurowe zestawy.

biżuteria W.KRUKbiżuteria W.KRUK Fot. materiały W.KRUK Fot. materiały W.KRUK

Lato, choć kapryśnie, nadal trwa, zachęcając nas do podróżowania lub wspominania udanego urlopu. Błękit morza, złocisty piasek i uspokajająca zieleń to barwy kojarzące się z długimi godzinami relaksu. Jak zachować część wakacyjnych wspomnień, pracując w miejskiej dżungli? Świetnym sposobem jest dopełnienie biurowej stylizacji kolorową biżuterią. W czarno-białym dress codzie przyda się odrobina koloru. Klasyczne połączenia, takie jak spódnica lub spodnie i koszula warto uzupełnić delikatnymi, pastelowymi barwami. 

Komplet biżuterii

Jeśli lubisz porządek, zarówno w pracy, jak i w stylizacjach biznesowych, zdecyduj się na komplet biżuterii. Proste, minimalistyczne formy świetnie sprawdzą się w połączeniu ze spodniami, koszulą i żakietem. Skompletowana biżuteria doda ci profesjonalnego wyglądu i w subtelny sposób ożywi całą stylizację. 

biżuteria W.KRUKbiżuteria W.KRUK Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerów Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerów

Pierścionki

Jeśli w biżuterii lubisz kontrolowany chaos i pasujące do siebie elementy przeczą twojej naturze, zdecyduj się na jeden mocny akcent. Pierścionki z kolorowymi kamieniami podkreślą opalone dłonie, wprowadzając w biznesowe stylizacje lekkie, wakacyjne nuty.

pierścionki W.KRUKpierścionki W.KRUK Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerów Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerów

Kolczyki

Dla fanek niewielkiej biżuterii, która w subtelny sposób rzuca się w oczy polecamy kolczyki z kolorowymi kamieniami. Przywodzące na myśl wakacyjne chwile odcienie podkreślają kolor oczu i nadają lekkości. Róż, zieleń, błękit - te pastelowe odcienie sprawią, że każda biurowa stylizacja stanie się niezwykła. 

kolczyki W.KRUKkolczyki W.KRUK Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerów Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerów