Stylowo w pracy - jaką torebkę wybrać?

28.08.2017 17:00
Przy wyborze torebki powinnyśmy kierować się nie tylko jej wyglądem, ale też jakością wykonania i praktycznością. Wybrałyśmy dla was torebki idealne do pracy, które zachwycają swoją formą i wysoką jakością materiałów.

Torebka W. KrukTorebka W. Kruk Torebka W. Kruk/ Materiały prasowe Torebka W. Kruk/ Materiały prasowe

Torebki XXL

torebki W. Kruktorebki W. Kruk torebki W. Kruk/ materiały prasowe torebki W. Kruk/ materiały prasowe

W pierwszej kolejności musimy uświadomić sobie jedną bardzo ważną sprawę w kwestii doboru torebki do pracy. Musimy traktować ją jako autonomiczny element naszej stylizacji, który wcale nie musi być podporządkowany reszcie. W dobrze dopasowanej stylizacji całość współgra ze sobą, co jest jednym z głównych wyznaczników elegancji w dobrym guście. Jaka zatem powinna być idealna torebka do pracy, o ile taka w ogóle istnieje?

Jeżeli jesteś zwolenniczką dużych torebek, lub po prostu cenisz sobie ich pojemność proponujemy klasyczne modele typu shopper, które są wykonane ze skóry bydlęcej. Inny wariant to torba w formie worka, która pomieści wszystkie potrzebne rzeczy, a ponadto wygląda bardzo stylowo.

NA TO ZWRÓĆ UWAGĘ ! Przy zakupie torebki warto zwrócić uwagę na to, jak wygląda jej środek. Przegródki i dodatkowe kieszonki są bardzo praktyczne i zapobiegają powstawaniu bałaganu.

Torebki "mini"

Torebki W.KrukTorebki W.Kruk Torebki W.Kruk/ materiały prasowe Torebki W.Kruk/ materiały prasowe

Określenie "uniwersalna" w odniesieniu do torebki do pracy niekoniecznie jest trafionym określeniem. Zdecydowanie lepiej będzie brzmiało "elegancka", za czym kryją się hasła - ponadczasowa i klasyczna. 

Miłośniczkom małych torebek i tym, które do pracy nie muszą zabierać wielu rzeczy, proponujemy modele w wersji "mini". Pomieszczą najpotrzebniejsze drobiazgi i będą dopełnieniem biznesowej stylizacji.

Do wielu jesiennych stylizacji pasować będzie torebkę w odcieniu turkusu lub wykonana z tłoczonej skóry. Jeżeli w twojej pracy obowiązuje surowy dress code zdecyduj się na klasyczny model w czerni. 

Kwestia doboru torebki do butów powinna odnosić się do zasady głównych kategorii. Nie dobieramy je pod siebie kolorystycznie, a raczej "rodzajowo". Do botków czy czółenek z kategorii cięższej, a więc np. na grubym obcasie wybieramy torebki bardziej masywne, wykonane np. z grubszej skóry. I sytuacja odwrotna - do lekkich, zgrabnych szpilek stawiamy na torebki na cienkich paskach, sprawiające wrażenie delikatniejszych i lżejszych.