Złoto i srebro dla minimalistek. Sprawdź, w czym będzie Ci do twarzy

31.08.2017 11:00
Subtelny naszyjnik, bransoletka, a może nausznica z łańcuszkiem? Lubisz delikatne, a zarazem zachwycające wzory, które wyróżnią twoją stylizację i sprawdzą się na różne okazje? Uważasz, że mniej znaczy więcej? Jeśli tak, zobacz propozycje W.KRUK i wybierz biżuterię idealną dla siebie.

biżuteria W.KRUKbiżuteria W.KRUK Fot. materiały W.KRUK Fot. materiały W.KRUK

Łańcuszki z akcentem

Choć zmieniają się trendy, minimalizm wciąż nie wychodzi z mody. Do letnich stylizacji chętnie nosimy naszyjniki i bransoletki o minimalistycznym charakterze. Delikatne i uniwersalne dodatki, które dodają uroku. Proste, a zarazem zachwycające wzory, wykonane ze złota lub srebra. Taka biżuteria subtelnie przyciąga uwagę, ale nie dominuje nad strojem. Pasuje zarówno do casualowych jak i eleganckich looków. Zwykły T-shirt czy letnia sukienka ozdobiona takim drobnym detalem nabierze nowego charakteru. Jeśli jesteś zwolenniczką tego stylowego umiaru, znajdź swój ulubiony wzór i noś go do woli. Inspirujące motywy z natury to gorący trend tego lata! 

biżuteria W.KRUKbiżuteria W.KRUK Fot. materiały W.KRUK Fot. materiały W.KRUK

Nausznice lub kolczyki

Subtelne kolczyki lub nausznice to uniwersalne akcenty, które w delikatny sposób uatrakcyjnią stylizację. Dyskretne i kobiece, pasują do każdego stroju. Pośród propozycji W.KRUK znajdziesz nowoczesne wzory, także o nieco awangardowej stylistyce, jak i te klasyczne. Jeśli lubisz bardziej charakterystyczne dodatki, wpisujące się w najnowsze, światowe trendy - wybierz nausznice z łańcuszkiem. Oryginalny, biżuteryjny akcent, noszony pojedynczo sprawi, że twój look nabierze nowego wyrazu. Do klasycznej, eleganckiej stylizacji warto wybrać wiszące kolczyki w romantycznej stylistyce. Minimalizm ma wiele odsłon. Znajdź tę, która najpełniej odzwierciedli twój indywidualny styl.

biżuteria W.KRUKbiżuteria W.KRUK Fot. materiały W.KRUK Fot. materiały W.KRUK

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ KOMPLEY STYLOWEJ BIŻUTERII W.KRUK

W.KRUKW.KRUK W.KRUK W.KRUK