Freedom - Martyna Wojciechowska dla W.KRUK

28.06.2017 14:44
Od pasji wszystko się zaczyna - staje się inspiracją do stworzenia rzeczy pięknych i unikalnych. Najnowsza kolekcja ambasadorska W.KRUK została zainspirowana przez Martynę Wojciechowską - osobowość, której pasja do podróży i nieustająca chęć odkrywania świata widoczne są na każdym kroku. Zobacz, jak wyglądała praca nad tą wyjątkową kolekcją.

Materiały PartneraMateriały Partnera Materiały Partnera Materiały Partnera

Freedom od pierwszego spojrzenia zachwyca inspirującymi wzorami. Motyw jastrzębia i róża wiatrów to główne symbole w kolekcji, niezwykle bliskie Martynie. Wykonana w srebrze i złocie biżuteria, zainspirowana tymi motywami, przyciąga uwagę i niesie za sobą wyjątkowe przesłanie ambasadorki:

Dla mnie wolność to stan umysłu, możliwość wyboru i decydowania o sobie. To głębokie przekonanie, że mogę wszystko. Poszukując symbolu wolności instynktownie zwróciłam się w stronę świata zwierząt. Bo to natura najlepiej odzwierciedla najważniejsze dla człowieka wartości. Jastrząb łączy w sobie ciekawość świata, piękno, niezależność i tę wyjątkową zdolność szybkiego podrywania się do lotu. Jego skrzydła są metaforą wolności. Można je w życiu rozwinąć, by osiągnąć niezwykłe rzeczy, można je też komuś dać, by uwierzył w swój potencjał.

Mówi Martyna Wojciechowska

Materiał PartneraMateriał Partnera Materiał Partnera

Materiały PartneraMateriały Partnera Materiały Partnera

Niezwykłe doświadczenia podróżnicze Martyny Wojciechowskiej, jej ogromne zamiłowanie do natury i świata zwierząt, znalazły odzwierciedlenie w każdym biżuteryjnym detalu.

Materiały PartneraMateriały Partnera Materiały Partnera

Kolekcja Freedom cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a Manufaktura W.KRUK nieustannie wytwarza kolejne jubilerskie precjoza z osobistym przesłaniem ambasadorki. Dodatkowego prestiżu, dodaje fakt, iż prototypy srebrnego jastrzębia, wyrzeźbione zostały ręcznie. Ich autentyczność gwarantuje specjalny certyfikat. To wzór, który można kupić wyłącznie w salonach marki W.KRUK lub na  wkruk.pl .

Materiały PartneraMateriały Partnera Materiał Partnera

W.KRUK projektowanie kolekcji FreedomW.KRUK projektowanie kolekcji Freedom fot. Materiały partnera

W kolekcji Freedom znajdują się pierścionki, naszyjniki, kolczyki, bransolety oraz broszka z motywem jastrzębia, jego skrzydeł, piór i szponów. Dodatkowym symbolem kolekcji jest róża wiatrów, jako synonim życiowej podróży i drogowskaz do wyboru własnej strony świata. Wszystkie te elementy odnaleźć można w formie wyrazistej biżuterii oraz bardziej subtelnych dodatków. Charakterystycznymi elementami kolekcji Freedom są: pierścień i naszyjnik z jastrzębiem, zausznica i długie kolczyki w kształcie skrzydeł i piór oraz wyjątkowy łańcuszek typu body chain z różą wiatrów zawieszoną na plecach.