Biżuteria, która przyciąga spojrzenia. Efektowne duże koła na lato

28.06.2017 15:02
Symbol koła dominuje w biżuterii. Szczególnie pożądane są duże, przyciągające wzrok kolczyki. Pasują praktycznie do wszystkiego - zabudowanych bądź odsłoniętych dekoltów. Zobacz kolczyki koła w różnych odsłonach i wybierz te, które pokochasz. W.KRUK oferuje bogaty wybór biżuterii w tej stylistyce.

W.KRUKW.KRUK W.KRUK

Lato to idealny moment, aby wyeksponować biżuterię. Możemy pozwolić sobie na duże formy, które dobrze komponują się z letnimi sukienkami, wzorzystymi bluzkami czy zwykłą białą koszulą. W sezonie wiosna - lato 2017, efektowne kolczyki to jeden z najważniejszych elementów biżuterii. Noszone w różnych wariantach - razem lub solo, sprawdzą się na każdą okazję. Nie bójmy się eksperymentować - w tym sezonie modne jest zestawienie ze sobą dwóch pozornie nie pasujących do siebie kolczyków, np. dużego wzoru z nieco mniejszym. Jeśli nie czujesz się dobrze w asymetrycznym zestawieniu, postaw na komplet.

Więcej biżuterii na www.wkruk.pl

Biżuteria w kształcie kół to detale o dużej mocy stylistycznej. Każda kobieta powinna mieć taki dodatek w swojej szafie. Kolczyki doskonale sprawdzą się, gdy pozornie zwykłej stylizacji będziemy chciały dodać charakteru. Duże koła świetnie komponują się np. z dżinsową kurtką, nieco mniejsze pasują do skórzanej ramoneski. Dobierając kolczyki warto zwrócić uwagę na styl ubioru, kolor i sposób uczesania włosów czy odcień skóry. Biżuteria powinna podkreślać Twoje atuty. Latem, gdy jesteśmy opalone pasują nam zarówno złote jak i srebrne odcienie.

Jeśli wybierasz się na plażę, dopasuj kolczyki nieco mniej wyraziste. Na wieczór zarezerwuj te duże i efektowne. Podkreślą Twoją stylizację i przyciągną spojrzenia innych. Dzienny outfit, np. dżinsy i klasyczna bluzka zyskają dużo szyku, jeśli uzupełnisz stylizację o wyrazisty akcent.